Szybka, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, dająca szybkie rezultaty? Dzięki kriolipolizie i technologii CoolTech™ jest to możliwe! W czerwcu w naszym Szpitalu możecie skorzystać ze specjalnego cennika na nowoczesny zabieg eliminowania tłuszczu lodem.

Kriolipoliza CoolTech to nowoczesny zabieg redukujący tkankę tłuszczową, który jest bezpieczny i bezbolesny. Jak to możliwe?

W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i wynosi -80C. Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trójglicerydy są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej, a naturalnym procesem fizjologicznym jest jej usunięcie. Co ważne, skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone – nie trzeba się więc obawiać trwałych i nieestetycznych zmian. Skóra przed odmrożeniem jest też chroniona za pomocą specjalnej membrany.

Podczas jednej sesji zabieg można wykonać maksymalnie na trzech różnych obszarach, np. brzuchu i udach.      CoolTech to skuteczny, bezpieczny zabieg bazujący na naturalnych procesach fizjologicznych, który daje rezultaty co najmniej porównywalne z liposukcją chirurgiczną.

Od 20 do 27 czerwca w Szpitalu Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Anna Olender będziesz mogła się przekonać, jakie to proste. Zapraszamy na Tydzień z Kriolipolizą!

Zapisz się na Facebooku i odbierz kod uprawniający do skorzystania ze specjalnego cennika!
–> LINK