Operacje nosa, biustu i nie tylko – Klinika chirurgii plastycznej

Wierzymy, że siła chirurgii plastycznej tkwi w dostarczaniu nadziei i pozytywnej zmiany. Naszym działaniom przyświeca jasny cel – chcemy, by wizyta w klinice Olender była chwilą relaksu i wspaniałym początkiem czegoś nowego.

W naszym szpitalu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej takie jak np. korekta biustu, operacja nosa czy plastyka brzucha. W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami – profesjonalizmem, indywidualnym podejściem, bezpieczeństwem oraz komfortem pacjentów. Dlatego zapewniamy całodobową opiekę pooperacyjną, zarówno pielęgniarską, jak i lekarską.

Klinika Chirurgii Plastycznej Olender mieści się w miejscowości Żarki-Letnisko, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Sąsiedztwo lasów, świeże powietrze, jak też oddalenie od dużych ośrodków miejskich sprawiają, że nasi pacjenci wypoczywają w atmosferze ciszy i anonimowości. Tutejszy mikroklimat sprzyja wypoczynkowi, co ma znaczenie również dla przebiegu rehabilitacji.
operacja nosa kielce

Na dwóch kondygnacjach budynku o powierzchni 650 metrów kwadratowych, oprócz recepcji i pomieszczeń administracyjnych, znajdują się:

  • gabinety – diagnostyczno-zabiegowy i konsultacyjne,
  • nowoczesne sale – operacyjna, przedoperacyjna, centralna, wybudzeń i intensywnego nadzoru oraz sterylizatornia,
  • oddział chirurgii plastycznej, na którym znajdują się pokoje z własną łazienką, dostępem do internetu i telewizorem (1-osobowe oraz 2-osobowe).

korekta nosa kielce

Do dyspozycji Klientów jest również parking oraz winda. Nasz obiekt spełnia wszelkie europejskie standardy. Odwiedzają nas pacjenci z zagranicy i wielu miast Polski, takich jak Kraków, Łódź, Warszawa, Kielce, Katowice czy Wrocław.

klinika chirurgii plastycznej kraków

Klinika chirurgii plastycznej Olender

Szpital dr Anny Olender to niezwykłe miejsce, w którym zespół doświadczonych lekarzy i pielęgniarek z pełnym zaangażowaniem dba o każdego pacjenta. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu podejściu czas spędzony w naszej klinice chirurgii plastycznej będzie pełen pozytywnych wrażeń. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, przygotowaliśmy bogaty katalog wykonywanych operacji plastycznych, w którym znajdziesz między innymi zabieg korekty nosa, plastyki brzucha i uszu, a także powiększenia lub redukcji biustu. Co ważne, pacjentom zapewniamy również opiekę pozabiegową, jak też pomagamy w procesie rehabilitacji. Pełną ofertę proponowanych zabiegów znajdziesz tutaj. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu – nasz doświadczony personel z chęcią rozwieje Twoje wątpliwości. Położenie naszej kliniki w miejscowości Żarki-Letnisko umożliwia dogodny dojazd z miast takich jak Kielce, Katowice, Kraków czy Łódź. Zapraszamy.