Nasi anestezjolodzy opracowali specjalny program walki z bólem, który minimalizuje uciążliwości po zabiegach inwazyjnych. Opiekujemy się pacjentami także po zabiegu, kiedy opuszczą już mury naszego szpitala. A wszystko po to, by wizyta w klinice kojarzyła się z relaksem i miło spędzonym czasem.

Za sukcesem naszego szpitala stoją ludzie – personel medyczny z doświadczeniem nabytym w znanym na świecie ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy-Zdroju, członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Pacjenci klinik chirurgii plastycznej potrzebują wykwalifikowanego zespołu specjalistów, wysokiej jakości sprzętu i najwyższej troski.

PPP_3155

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiemy, jak ważne jest wsparcie od chwili wejścia do kliniki do momentu pełnej rekonwalescencji. Każdy z nas jest inny, ma różne obawy i wątpliwości, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku. Opiekujemy się naszymi pacjentami, służymy pomocą także po zabiegu.

Wszystko po to, by nasi pacjenci mieli gwarancję „dobrze wykonanego zabiegu”. Pacjentom z zagranicy i dalszych części Polski udzielamy pomocy
w zorganizowaniu pomocy we współpracy z pobliskim Hotelem „Kinga”.

Oferujemy również udogodnienia finansowe, kredytując zabiegi dzięki współpracy z firmą „Ratalnie.com”.