młodsza twarz dzięki zastrzykom z kwasem hialuronowym

Wypełniacz to biopolimer, który zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i jędrności w skórze. Efektem starzenia się skóry twarzy jest utrata jędrności, pojawianie się głębokich zmarszczek i wiotczenie skóry. Twarz traci swoją objętość, systematycznie opada a bruzdy stają się coraz wyraźniejsze.

Wskazania do zabiegu
Zabieg stosujemy w celu powiększenia ust, uniesienia kącików ust oraz likwidacji zmarszczek fałdów nosowo-wargowych,  czoła w zakresie bruzd między brwiami, w celu uniesienia policzków (nadania im objętości).

Przebieg zabiegu wstrzykiwania wypełniaczy
Zabieg wypełniania zmarszczek polega na wstrzykiwaniu w głąb skóry właściwej preparatów zawierających wypełniacz po uprzednim znieczuleniu skóry maścią znieczulającą. Nowoczesne wypełniacze w swoim składzie zawierają również środek znieczulający miejscowo, dlatego odczucia bólowe są niewielkie.

Po zabiegu
Efektem jest podniesienie zwiotczałych tkanek, które na nowo uzyskują jędrność i świeżość.  Zabieg jest nie jest inwazyjny, trwa około 30 minut. Po 9-12 miesięcy zabieg należy powtórzyć.

Przeciwwskazania
Zabiegów z użyciem wypełniaczy nie można wykonywać w przypadku ciąży oraz podczas karmienia piersią. Infekcja, cukrzyca, alergia, trądzik, opryszczka, choroby układu odpornościowego stanowią bezwzględne przeciwwskazanie. Przeciwwskazaniem względnym jest również miesiączka.