drolender

W szpitalu chirurgii plastycznej Dr Olender od zawsze stawiamy na profesjonalizm i komfort pacjentów. Każda wizyta ma kojarzyć się z oczekiwaną przemianą, odpoczynkiem i relaksem. Stale uzupełniamy naszą ofertę o produkty partnerów, którzy działają, opierając się na podobnych wartościach. Za nami kolejne kroki do współpracy z innowacyjną polską marką Yonelle.

Szpital Dr Olender zawsze stawia na sprawdzonych partnerów, których może zarekomendować pacjentom. To dlatego do każdej współpracy przygotowujemy się skrupulatnie, dokładnie poznajemy naszych dostawców, kooperantów, ich produkty, które dogłębnie testujemy.

Dopiero kiedy potwierdzą się nasze oczekiwania, decydujemy się na współpracę.

Za nami właśnie warsztaty i szkolenia, które prowadziły w szpitalu przedstawicielki marki Yonelle i innowacyjnych kosmetyków profesjonalnej linii Medesthetic.

To wspaniałe, kiedy poznaje się wizjonerów, którzy działają w oparciu o tożsame wartości, znane w naszym szpitalu. Yonelle to polski producent, polska myśl technologiczna i polska wizja. Kosmetyki bazują na wynalazkach, jakimi są nanodyski, czyli nośniki wypełnione substancjami aktywnymi, które mogą je transportować do 14. warstwy komórek naskórka. Ze względu na doświadczenie i doskonałe wyczucie harmonii kosmetyki te oprócz swojego działania potrafią nasycić pozostałe zmysły eleganckim zapachem i urzekającym opakowaniem.

Łączy nas wiara w piękno każdej kobiety. Szpital Olender i marka Yonelle to siła kobiecości, pasja i indywidualne podejście, które jest niezmiernie ważne dla każdej z nas. W szpitalu w Żarkach-Letnisku na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej każdy z pacjentów może się wyłączyć z codziennego trybu i poczuć klimat wakacji. Dzięki kosmetykom Yonelle będzie mógł zachować to kojące wrażenie na długo po wizycie w szpitalu.