Jak można umówić się na konsultację?

W celu umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją Kliniki, tel. 343111032 lub 515296215 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 lub drogą e-mailową rejestracja@chplast.com.pl.

Jak długo czeka się na zabieg od dnia konsultacji?

Czas oczekiwania na zabieg to średnio od 4-10 tygodni.

Jak można zapłacić za zabieg?

Za zabieg można zapłacić gotówką, kartą lub przelewem. Po wyznaczeniu terminu zabiegu prosimy w ciągu 7 dni od konsultacji o wpłatę zadatku w wysokości 10% ustalonej ceny. Pozostałą kwotę należy wpłacić gotówką w kasie kliniki w dniu zabiegu, przed zabiegiem lub dokonać przelewu reszty wymaganej kwoty i przywieźć ze sobą potwierdzenie przelewu.

Czy na konsultację należy przynieść wyniki badań laboratoryjnych?

Na konsultacji nie będą Państwo potrzebowali wyników badań, chyba że pacjent choruje przewlekle. Wówczas powinien mieć ze sobą dokumentację medyczną.

Co należy zabrać ze sobą na operację?

Dowód osobisty, wypisy ze szpitala (jeżeli lekarz na konsultacji prosił o ich dostarczenie), przybory toaletowe, obuwie zamienne, pidżamę dwuczęściową (góra rozpinana), czystą bieliznę zmienną, szczotkę i gumkę do włosów, gotówkę lub potwierdzenie dokonania przelewu.

Na ile czasu przed operacją należy zgłosić się do kliniki?

W dniu zabiegu należy zgłosić się na wcześniej ustaloną godzinę.

Czy w klinice można korzystać z internetu?

Klinika zapewnia dostęp do bezprzewodowego internetu. Na prośbę pacjentów udostępniamy kod do sieci.

Czy w pobliżu kliniki można zatrzymać się na dłuższy czas np. do zdjęcia szwów?

Tak, w bliskim sąsiedztwie kliniki znajduje się hotel Kinga. Dla naszych pacjentów zostały przygotowane specjalne oferty cenowe. Prosimy o rezerwowanie miejsc we własnym zakresie pod nr tel. (034) 31-44-070. Proszę zaznaczyć iż są Państwo Pacjentami naszej kliniki.
Informacje o hotelu: www.hotel-kinga.pl.

Jak długo pozostaje się w klinice po operacji?

W przypadku zabiegu w  znieczuleniu miejscowym pacjent zostaje wypisany do domu w tym samym dniu po zabiegu.
Doba pobytowa w przypadku zabiegów w znieczuleniu ogólnym dotchawiczym  lub w dożylnym obowiązuje do godziny 9:00 następnego dnia po zabiegu.