Wierzymy, że siła chirurgii plastycznej tkwi w dostarczaniu nadziei i pozytywnej zmiany. Naszym działaniom przyświeca jasny cel – chcemy, by wizyta w klinice Olender była chwilą relaksu i wspaniałym początkiem czegoś nowego.
Wykonujemy w naszym szpitalu zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami takimi jak: profesjonalizm, indywidualne podejście, bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Dlatego zapewniamy całodobową opiekę pooperacyjną, zarówno pielęgniarską, jak i lekarską.
Klinika mieści się w miejscowości Żarki-Letnisko, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Sąsiedztwo lasów, świeże powietrzei oddalenie od dużych ośrodków miejskich sprawiają, że nasi pacjenci wypoczywają w atmosferze ciszy i anonimowości. Tutejszy mikroklimat sprzyja wypoczynkowi, co ma też znaczenie dla przebiegu rehabilitacji.

Na dwóch kondygnacjach budynku o powierzchni 650 metrów kwadratowych, oprócz recepcjii pomieszczeń administracyjnych, znajdują się:

  • gabinety: diagnostyczno-zabiegowy i konsultacyjne,
  • nowoczesne sale: operacyjna i przedoperacyjna, wybudzeń i intensywnego nadzoru, centralna, sterylizatornia.
  • Oddział Chirurgii Plastycznej, na którym znajdują się pokoje z własną łazienką, dostępem do Internetu i telewizorem (1-osobowe oraz 2-osobowe).

Do dyspozycji klientów jest również parking oraz winda.
Nasz obiekt spełnia wszelkie europejskie standardy. Odwiedzają nas pacjenci z zagranicy i odległych zakątków Polski.