młodsza twarz dzięki zastrzykom z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy  jest podstawowym składnikiem skóry, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i jędrności dzięki utrzymaniu włókien kolagenowych. Występuje naturalnie w ludzkiej skórze w postaci biopolimeru. Kwas hialuronowy prócz tego, że jest składnikiem wielu kremów odmładzających, jest przede wszystkim wykorzystywany w medycynie estetycznej.

Przed zabiegiem
Zabieg stosujemy w celu uniesienia kącików ust, likwidacji cieni pod oczami oraz na drobne zmarszczki wokół ust i na czole, tzw. „kurze łapki” oraz głębsze zmarszczki (np. między brwiami). Efektem starzenia się skóry twarzy jest utrata jędrności, pojawianie się głębokich zmarszczek i wiotczenie skóry. Twarz traci swoją objętość, systematycznie opada a bruzdy stają się coraz wyraźniejsze.

Przebieg zabiegu wstrzykiwania kwasu hialuronowego
Zabieg wypełniania zmarszczek polega na wstrzykiwaniu w głąb naskórka preparatów zawierających kwas hialuronowy.

Po zabiegu
Efektem jest podnoszenie zwiotczałych tkanek, które na nowo dodają skórze jędrności i świeżości. Zabieg jest nie jest inwazyjny, trwa około 30 minut. Po 9-12 miesięcy zabieg należy powtórzyć.

Przeciwskazania
Zabiegów z kwasem hialuronowym nie można przechodzić w przypadku ciąży lub karmienia piersią, wystąpienia jakichkolwiek infekcji, cukrzycy, alergii, trądziku, opryszczki i chorób układu odpornościowego.